Geçmişten aldığı tecrübe ile günümüz teknolojisindeki gelişmeleride takip ederek sizlerin ihtiyacı olan siyah beyaz fotokopi, renkli fotokopi, poster baskı, plotter, ozalit, plan kopya, ciltleme ve digital kopyalama alanlarında sizden aldığı güç ve destekle sektördeki öncülüğünü sürdürmektedir.
Müşterilerimizin isteklerine öncelik veren hizmet anlayışımız; kaliteli ve hızlı üretimimiz zaman içerisinde iş hacmimizi büyüttü ve bizi bugünlere taşıdı.

Bünyesinde oluşturduğu “müşteri hizmetleri departmanı” ile doğrudan ve sıcak bir iletişim kurarak, taleplerinizi değerlendiren kuruluşumuz, hizmetin en iyisini verme yarışında çıtayı sürekli yukarılara taşıyor.

Sektöründe “standardı belirleyen” konumda olmayı seven Asya Ozalit 2009 yılında kuruldu sektörümüzün ve müşteri portföyümüzün talepleri doğrultusunda hizmet vermeye başlamıştır. Şu an bir çok fotokopi, dijital baskı, ciltleme, baskı alma işlemlerini, kısaca reklam adına uygulanabilecek her türlü işlemi kendi bünyesinde gerçekleştirebilecek donanımı ile hizmet vermektedir.

Hızlı, kaliteli, güvenilir hizmet ve uygun fiyat garantisi ile Asya Ozalit farkını gösterebilmek için sizleri bekliyoruz